4 dôvody, ktoré z projektu Premiѐre robia zaujímavú investičnú možnosť

Chcete zainvestovať do nehnuteľnosti v Bratislave, no stále hľadáte to pravé orechové? Natrafili ste na horúcu stopu! Objavte projekt Premiѐre a vyberte si z jeho ponuky bytov, ktoré vyhovejú každému!

1) Byty pre singles i početné rodiny

Premiѐre má 23 podlaží, na ktorých sa nachádzajú apartmány, štúdiá i byty na predaj v Bratislave. Z hľadiska rozlohy obytných jednotiek sú na výber rôzne varianty – od niečo vyše 30 metrov štvorcových až po kráľovských 125 metrov štvorcových. Každá obytná jednotka disponuje vlastnou terasou, lodžiou alebo balkónom, nehovoriac o dokonalom výhľade na hlavné mesto.

2) Podzemná garáž, zelená terasa a komerčné priestory

Súčasťou projektu je aj príjemná zelená terasa na jednom z nadzemných podlaží a na prízemí sa nachádzajúce komerčné priestory, využiteľné ako kancelárie či prevádzky. Podzemná časť komplexu Premiѐre ukrýva tri podlažia s desiatkami parkovacích miest a dokonca aj nabíjacou stanicou pre elektromobily.

3) Lokalita, ktorá má cveng

Premiѐre nájdete na Šancovej ulici priamo v Starom Meste. To je samo o sebe veľmi atraktívnou lokalitou aj vďaka veľmi dobre riešenej komunikačnej infraštruktúre. Zo Šancovej a jej okolia sa pomerne rýchlo dostanete na všetky dôležité dopravné ťahy, smerujúce napríklad na D1 či k bratislavskému letisku.

4) Občianska vybavenosť na vysokej úrovni

Ani bezprostredné okolie objektu Premiѐre nezaostáva, veď poskytuje všetko dôležité, čo Bratislavčania k životu potrebujú. V pešej vzdialenosti, doslova pár desiatok metrov od bytov, sa nachádzajú obchody, oddychové zóny, reštaurácie, ale aj zastávky MHD a ďalšie služby každodennej potreby.

Premiѐre patrí medzi novostavby v Bratislave, o ktorých sa viedli a vedú mnohé diskusie. Vytvorte si na vec vlastný názor, ideálne po osobnej prehliadke vzorového bytu!

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.