Elegantné sklenené zábradlie sa hodí aj do interiéru, aj do exteriéru: Vyberte si to svoje!

Sklenené zábradlie je v posledných rokoch stále vyhľadávanejším prvkom, ktorý do architektúry vnáša čisté a elegantné línie. Či už plánujete zábradlie do interiéru alebo exteriéru, je nevyhnutnou súčasťou prakticky všetkých schodov i balkónov a terás. Prispieva k bezpečnosti, slúži aj ako opora a pomoc, predovšetkým pri stúpaní do schodov. Nepochybne ide o dôležitú súčasť vášho domova. Zábradlie môže byť vyrobené z mnohých materiálov. Drevo a kov patria roky medzi najpoužívanejšie typy, no rozhodne nie sú jedinou možnosťou. V posledných rokoch totiž získava čoraz viac na popularite práve sklenené zábradlie.

Ako je to s tým skleneným zábradlím?

Skvelým riešením, kde si môžete dať vyhotoviť svoje nové sklenené zábradlie je spoločnosť Sklofix. Napriek svojmu názvu obvykle sklenené zábradlie nemusí byť celé zo skla. Aj keď sa nemusíte obávať ostrých hrán ani pri sklenom zábradlí - ostré hrany sa dajú totižto opracovať CNC strojmi, ktoré vytvoria oblé hrany, príjemné na dotyk. Sklo je teda používané najčastejšie v kombinácii s kovom. Kedysi to bola klasická nehrdzavejúca oceľ, dnes je to obvykle chróm. Prečo sa sklo stáva stále populárnejším? Môže za to jeho elegancia, štýl a univerzálnosť. To však nie je všetko, vďaka inováciám je dnes sklo silné, odolné a bezpečné. Pri zábradliach ide o bezpečnostné sklo, ktoré sa tak ľahko nerozbije. Akými benefitmi disponuje? Technológie, ktorými bolo vytvorené, zabezpečujú jeho jednoduchú údržbu a zároveň pri rozbití zabraňujú tomu, aby sa črepy rozleteli všade naokolo.

Oslovte na realizáciu profesionálov

Máte jasno v tom, z akého materiálu by malo byť vaše zábradlie? Ak ste stavili na sklo, jednoznačne sa spoľahnite na odborníkov, ktorí vám vytvoria sklenené zábradlie na mieru! Obráťte sa na spoločnosť Sklofix, ktorá má so sklom a realizáciami zo skla bohaté skúsenosti!

Publikované: 05. 11. 2021

Kategória: Nezařazené

Autor: Denisa Jandová