3 tipy na vhodnú farebnú trojkombináciu do bytu, ktoré inšpirujú každého

Môžete mať doma najluxusnejšie nábytok, podlahy i dekoračné doplnky, ale ak spolu dohromady nebudú "štymovat" po farebnej stránke, všetka snaha o útulný domov aj nemalé investície vyjdú navnivoč. Ak hľadáte pri zariaďovaní vášho nového hniezdočka inšpiráciu, ste tu správne. V nasledujúcich riadkoch sme si pre vás pripravili 3 tipy na konkrétne farebné trojkombinácia do bytu, ktoré ony holé miestnosti premení na perfektné domov, v ktorom sa budete cítiť po všetkých stránkach komfortne.

Máte radi more? Buďte mu neustále na blízku

Patríte medzi milovníkov mora a najradšej by ste mu boli na blízku celoročne? Potom si zlaďte interiér do odtieňov tyrkysovej, zelenkavé a bielej, eventuálne čierne. Svieža interiér vás po náročnom pracovnom dni aspoň na pár hodín zanesie späť na letnú dovolenku a poskytne vám šancu na tú chvíľu "vypnúť" od starostí. Zvlášť, ak ho doplníte tematickými doplnkami, prípadne treba tapetami, závesy či prikrývky s morskými alebo všeobecne letnými motívmi.

Možno skombinovať moderný interiér a prírodné dizajn?

Áno, bez debaty! Chodíte radi na prechádzky? Vydržíte hodiny relaxovať na rozpálenej lúke prevoňané rozkvitnutými kvetmi? Potom nie je nič jednoduchšie, než si do prírodného, ​​a pritom moderného štýlu naladiť aj vlastné domácnosť. Čo takto orechové odtiene nábytku, podláh a líšt, sivé (až kľudne antracitovej) obloženia a zelené plochy (a z časti vymaľovanie) doplnené o väčšie množstvo rastlín, ktoré vnútorné priestory príjemne okysličí?

Len ružová to môže byť!

Pre rýdzo dievčenské a dámske priestory sa hodia odtiene ružovej až fialovej. O ako krikľavú a sýtu dvojicu fialové (alebo ružové) doplníte biely nábytok a niektoré zo stien miestnosti, to vašom vkuse alebo vkuse vašej dospievajúce slečny, ktoré zariaďujete nový detskú izbu. Majte však na pamäti, že sýte farby sa u väčšiny ľudí častejšie okukajú a pri nevhodne zvolenej kombinácii odtieňov môžu na unavené oči pôsobiť agresívne. Článok vznikol v spolupráci s magazínom Forlis.

Publikované: 07. 12. 2022

Kategória: Nezařazené

Autor: Denisa Jandová