Iba zopár sekúnd

Pri presádzaní vám vypadne z rúk kvetináč, dopadne na dlažbu a rozbije sa, alebo vezmete do ruky hrnček s čajom, na ktorý sa už tešíte a uško vám zostane v ruke, prehodíte si cez plece kabelku a keď sa na ňu poriadne pozriete, zistíte, že sa popruh rozlepil. Čo všetko sa ešte stane? To sú každodenné malé nehody, ktoré pozná každý z nás.

Kto by v takejto situácii nesníval o ideálnom svete, kde je každá kalamita zachránená za pár sekúnd. No môže to tak byť. Stačí skutočne iba zopár sekúnd, a to doslova. Sekundové lepidlo Loctite Super Bond Original je silné rýchloschnúce lepidlo, ktoré sa nezľakne takmer žiadneho materiálu. Zlepíte ním kov, porcelán, gumu, kožu alebo drevo. Je dokonca tak odolné, že keď opravíte prasknuté uško hrnčeka, môžete ho naďalej umývať v umývačke. Odoláva vode aj otrasom. Navyše je ekologické. Jeho vonkajší obal je vyrobený z 80 % recyklovaného materiálu.

Funguje spoľahlivo. Stačí položiť lepenú vec do vodorovnej polohy, aby lepidlo nestekalo, keďže je tekuté, očistiť obe plochy, na ktoré budete lepidlo nanášať. Potom len na jednu plochu kvapnite kvapku lepidla, rýchlo priložte druhú a za niekoľko sekúnd je to prilepené. Jediné, na čo si musíte dať pozor, je rýchlosť. Aby sa vám nestalo, že odídete s rozlepenou vecou, ale so zlepenými prstami. Skutočne mu stačí iba zopár sekúnd. Preto je dobré si obe časti, ktoré budete zlepovať, dôkladne pripraviť.

Opravy s lepidlami Loctite sú ľahké a veľmi rýchle. Vďaka nim nemusíte rozbité veci hneď vyhadzovať do koša, ale po oprave môžu ešte dlho slúžiť. Prečo sa zbavovať funkčných vecí? Recyklujme ich, dajme im šancu na druhý život a pomáhajme tak planéte.

www.loctite-superbond.sk

Publikované: 30. 11. 2022

Kategória: Nezařazené

Autor: Denisa Jandová