Navrhnutý tak, aby uchvátil. Nový dizajnový rad kuchynských spotrebičov ASKO Black Steel

Škandinávska značka prémiových spotrebičov ASKO s viac ako 70-ročnou tradíciou prichádza s novým dizajnovým radom s názvom Craft Black Steel. Vzdáva hold škandinávskemu remeslu, minimalizmu a technicky prepracovanému dizajnu s dôrazom na tie najmenšie detaily. Moderné spotrebiče z prvotriednej čiernej brúsenej ocele s jemnou štruktúrou zaujmú čistou estetikou. Vďaka precízne vyrobeným dvierkam z jedného kusu prvotriednej ocele, kovovým gombíkom a robustným oceľovým rukovätiam novinka odkazuje na to najlepšie zo severského priemyselného dizajnu. Mäkká, matná čierna povrchová úprava spotrebičov s jemnou štruktúrou odráža svetlo a teplo domova a zachytáva kuchyňu ako miesto, kde sa odohráva život.

Vône a zvuky kuchyne: práve tie tvoria čaro domova. A dizajnový rad Craft Black Steel bol vytvorený na oslavu tohto kúzla. Zdanlivo chladný materiál – čierna brúsená oceľ – zrazu ožíva vďaka hravej štruktúrovanej povrchovej úprave a získava schopnosť naznačovať odraz svetla, farieb a pohybov, ktoré sa odohrávajú v jeho blízkosti.

Minimalistická estetika novinky s niekoľkými výraznými prvkami je zbavená všetkých zbytočných prvkov a jednoznačne odkazuje na to najlepšie zo škandinávskej priemyselnej tradície.


Za zmienku stojí aj dokonalé remeselné spracovanie – precízne tvarované dvierka a predné panely vyrobené len z jedného kusu kovu, robustné ergonomicky tvarované rukoväte a dva kovové ovládacie gombíky.

Všetky tieto časti tvoria jednotný celok, ktorý dobre vyzerá, perfektne funguje a vydrží roky. Bez problémov zapadne do každého priestoru a prinesie doň nadčasovú krásu i radosť z kreativity pri varení a stretnutiach s blízkymi v srdci domova.

Špičkové technológie a funkcie poskytujú podporu, ktorú potrebujete na to, aby sa váš domov stal miestom pohody bez zbytočného zhonu. Dizajnový rad Craft Black Steel zahŕňa vstavané kombinované a multifunkčné rúry vrátane jedinečnej kompaktnej rúry „5 v 1“, ako aj ohrievaciu zásuvku pre dokonalý komfort a estetické umiestnenie spotrebičov do esteticky dokonalej horizontálnej línie.

Kombinovaná rúra ASKO OP8687B

Luxusná konvekčná rúra ASKO OP8687B v dizajne Craft Black Steel má objem 71 l, o komfortnú obsluhu sa postarajú plne výsuvné teleskopické lišty na dvoch úrovniach so stop funkciou. Rúra využíva nútenú konvekciu vzduchu a všetky ďalšie klasické spôsoby ohrevu overené šéfkuchármi. Je vybavená radom funkcií a teplotnou sondou, o perfektnú čistotu sa postará automatické pyrolitické čistenie. Ovláda sa dotykom prostredníctvom farebného dotykového TFT displeja, podobne ako smartfóny. Stojí 1 989 EUR.

Unikátna kombinovaná rúra „5 v 1“ ASKO OCSM8487B s mikrovlnami a parou

Kompaktná rúra ASKO OCSM8487B možňuje variť v 100 % pare, variť pomocou mikrovĺn, piecť všetkými bežnými metódami s použitím horúceho vzduchu, piecť s kombináciou mikrovĺn a horúceho vzduchu alebo piecť s parou a horúcim vzduchom. Prekonáva pritom jednu veľkú výzvu, ktorou je používanie mikrovĺn a pary zároveň. Na zaistenie tejto kombinácie je potrebné zabezpečiť, aby priestor rúry nebol príliš vlhký od pary a aby mikrovlny nestratili svoju účinnosť. Rúra preto využíva systém Pure Steam, ktorý oddeľuje kondenzovanú vodu od pary skôr, než sa para dostane do priestoru rúry. Stojí 2 569 EUR.

Comfort Program

Luxusné spotrebiče ASKO si môžete zakúpiť u vybraných predajcov alebo v dizajnovom showroome ASKO v Bratislave alebo v Prahe v rámci služby Premium Comfort Program. Táto služba zahŕňa nadštandardné odborné poradenstvo pri výbere a používaní spotrebičov, každodennú asistenciu pri riešení neočakávaných situácií, 7-ročnú záruku a možnosť zakúpiť spotrebiče formou mesačných platieb počas celého obdobia ich plánovaného používania. Zákazníkom prináša najvyšší možný komfort a je výhodný okrem iného aj pri prenájme luxusných nehnuteľností.

sk.asko.com

Publikované: 14. 03. 2023 / Aktualizované: 07. 06. 2023

Kategória: Nezařazené

Autor: Denisa Jandová