Umocnite štýl vášho interiéru alebo terasy za pomoci obalov na kvetináče

Je mnoho spôsobov, ako môžeme pomerne bezpracne, lacno a rýchlo skrášliť náš domov a dodať mu iskru. K obľúbeným metódam patrí obmieňanie obalov na kvetináče. Riadiť sa môžete aktuálnou ročnou dobou, kedy iné obaly na kvetináče použijete na jar, iné v lete a iné na jeseň či v zime. Odlíšenie sa môže týkať aj nadchádzajúcich sviatkov. Krásne vyzerajú napr. narcisky v jarnom obale na kvetináč.

Obaly na kvetináče z rôznych materiálov

Bežnými a veľmi často používanými sú plastové obaly na kvetináče. Môžu byť rôzne farebné, aj tvarovo sa líšiť, ozdoby na nich môžu byť plastické...

Menej tradičné sú sklenené kvetináče, ktoré prepožičajú interiéru aj exteriéru eleganciu, jednoduchosť, čistotu a podobne, záleží na tom, aký vyberiete.

V prírodnom poňatí môžete zvoliť prútené typy obalov na kvetináče, trávové, polepené machom, kôrou zo stromov, alebo napríklad bambusové kvetináče… Opäť sa vracajú do módy obaly na kvetináč na nôžkach. Kvetina tak môže byť napr. 30 cm nad zemou.

Veľmi moderné sú betónové typy kvetináčov. Sú jednoduché, majú peknú šedú farbu, výborne sa kombinujú s ostatným vybavením vo vnútri aj vonku. Obzvlášť populárne sú v novostavbách a moderných kancelárskych budovách.

Originálne a jedinečné sú kameninové kvetináče. Väčšie sú ťažké, nemusíte sa obávať, že by vám ich vietor na terase posunul.

Zaujímavé obaly na kvetináče sú aj tie vyrobené z kovu. Môžu byť rôzne ťažké, záleží na tom, ako je obal navrhnutý. Veľmi pekne vyzerá napr. kovový kvetináč Planter Matt Black na troch malých nôžkach v čiernom prevedení. Je nízky a široký, na jar do neho môžete vysádzať napríklad nízke cibuľoviny, v zime urobiť vianočnů výzdobu...

Do exteriéru aj obývačky, kuchyne, spálne, na chodbu… hodia sa úplne všade. Porcelánové, plechové, keramické aj iné obaly na kvetináče v mnohých štýloch a farbách nájdete na bellarose.sk. Poďte si vybrať a urobte váš domov útulným.

Publikované: 20. 03. 2024

Kategória: Nezařazené

Autor: Lenka Zvěřinová