Zlepšite svoj spánok s matracmi Benab: tajomstvo kvalitného odpočinku

Existuje mnoho spôsobov, ako zlepšiť spánok: nepoužívajte pomôcky 1-2 hodiny pred spaním, fyzicky sa nepreťažujte, pred spaním veľa nejedzte, vytvorte ticho a tmu, vetrajte miestnosť. Hlavný prvok však „leží na povrchu“. Plnohodnotný zdravý spánok začína ortopedickým matracom!

Matrace Benab sú tajomstvom kvalitného odpočinku! Matrace tohto výrobcu sú navrhnuté a vyrobené tak, aby spĺňali všetky podmienky zdravého spánku.

Správna poloha chrbta

Benab predstavuje výplne, ktoré si pamätajú vaše telo: pamäťovú penu, latex a biopenu. Majú jedinečný účinok, prispôsobujú sa kontúram tela a podporujú chrbticu v správnej polohe, nech už zaspávate v akejkoľvek polohe. To je kľúčom k absencii rannej bolesti a nepohodlia v dolnej časti chrbta alebo krku.

Elastický povrch poskytuje úplnú relaxáciu a po spánku sa matrac rýchlo vráti do pôvodného tvaru.

Optimálna tvrdosť povrchu

Rovná tvrdá plocha je dôležitá pre pohodlie a zdravie chrbta, najmä u bábätiek. To poskytne kokosovú vrstvu, ktorá matrac nielen spevní, ale dodá mu aj pevnosť a šetrnosť k životnému prostrediu.

Perfektná teplota

Príjemný chládok v lete a optimálna úroveň tepla v zime sú dôležité nielen v miestnosti. Konské vlásie, HR pena a ďalšie materiály použité v matracoch Benab obmedzujú potenie a zaisťujú priedušnosť a zdravú mikroklímu v posteli v každom ročnom období.

Uvoľnite sa

Po náročnom dni je dôležité uvoľniť napätie a znížiť bolesti kĺbov. Toho sú schopné pružinové modely s multi- alebo mikro vreckami a vrstvou studenej peny so 7 relaxačnými zónami.

Poskytnú chrbtu dokonalú oporu a navyše uvoľnia svaly presne tam, kde je to potrebné. Okrem toho získate zlepšenie prietoku krvi, čo prispeje k ešte väčšiemu hojeniu a obnove tkanív počas spánku.

Hygiena

Čistota miesta na spanie a absencia cudzích pachov prispievajú k zdravšiemu spánku.

Antibakteriálna pena s úpravou Sanitized, taštičkové matrace s nanočasticami striebra a extraktom z aloe - udržujú hygienu a sviežosť matraca. Navyše sú 100% hypoalergénne a priaznivo pôsobia na citlivú pokožku.

Benab poskytne pohodlie v každom veku. Spoločnosť vyvíja matrace pre deti a dospelých, takže si môžete vybrať perfektný typ a veľkosť:

  • pre novorodencov;
  • deti do 3 rokov;
  • mladší školáci;
  • tínedžeri;
  • dospelí - na 1 alebo 2 posteli.

Existuje aj samostatný vývoj pre starších pacientov a pacientov pripútaných na lôžko.

Zlepšenie kvality spánku je jednoduchšie, ako si myslíte! Začnite s matracom. Tajomstvom dobrej nálady a pohody každé ráno sú produkty od Benab, s ktorými bude každá noc pokojná, zaspávanie rýchlo a príjemne a ráno osviežujúce a bez stresu.

Publikované: 28. 06. 2024

Kategória: Nezařazené

Autor: Lenka Zvěřinová