Aj takto luxusne môže vyzerať vaša kancelária

Čo robí kanceláriu luxusnou? Ak zvažujete prenájom kancelárskych priestorov, musíte sa zamerať na každý detail, od nábytku a prezentácie, až po služby klientom. Je potrebné vyvážiť a kombinovať uvedené prvky, aby ste dosiahli čo najefektívnejší vzhľad luxusnej kancelárie v očiach svojich zamestnancov a obchodných partnerov.

Moderný dizajn a nábytok

Moderný kancelársky interiérový dizajn je o vytvorení miestností s personalizovanou, ale nerušivou výzdobou, vrátane nábytku a vkusných doplnkov. Ak hľadáte kancelárie na prenájom, musíte sa zamerať na dobre a kvalitne spracovaný nábytok, ktorý dokáže vytvoriť kreatívne a produktívne pracovné prostredie. A na tom si v kanceláriách Qubes v Nivy Tower dajú záležať. Veľké okná, písacie stoly, zaujímavý dizajn policových dielov a stoličiek pôsobí už na prvý pohľad elegantne a luxusne. Podlahy pokryté kobercami, prírodné odtiene farieb, popretkávanie sviežou žltou a tyrkysovou, drevo a sklo, to všetko sú prvky, ktoré znamenajú štýl a vytvárajú moderný interiér vašej luxusnej kancelárie. V Qubes nájdete jedinečný pracovný priestor zariadený funkčným a dizajnovým nábytkom, ktorý príjemne prekvapí vás, aj vašich zamestnancov, či klientov.

Luxus v službách

S prenájmom kancelárie Bratislava v Nivy Tower získate v cene hneď niekoľko služieb, ktoré spríjemnia váš každý pracovný deň. Jednou z nich je recepcia. Na prvom dojme vždy záleží, a preto sú kvalitné recepčné služby nevyhnutné. To platí aj o upratovaní a bezpečnosti. Základom luxusu vašej kancelárie je neustála čistota a poriadok. O to všetko sa postará tím vyškolených pracovníkov. Vypustiť zo svojho “to do listu” môžete aj technické zabezpečenie a podporu. K dispozícii je rýchle a bezpečné pripojenie na internet, nechýba ani spoľahlivá záložná sieť. Samozrejmosťou sú tlačiarne, klimatizované telefónne búdky, ktoré vám zaručia súkromie a rýchla technická podpora profesionálneho tímu. Aby toho nebolo málo, s prenájmom kancelárie získate aj možnosť zdieľania zasadačiek, ktoré sú vybavené modernou technológiou. Všetko pre hladký priebeh vašich meetingov.

Najnovšie technológie

Projekt Nivy Tower poskytuje svojim klientom naozaj luxusný pracovný priestor s dôrazom na akustický komfort, denné svetlo a čerstvý, čistý vzduch. Využívajú sa tu technológie dvojitej filtrácie vody a HVAC systém. Tento najmodernejší filtračný systém, zachytí až 90 % nečistôt z ovzdušia a kvalitu vzduchu je samozrejme aj pravidelne monitorovaná. Pred každým novým nájomníkom prejde vetrací systém kompletným čistením. Do budovy Nivy Tower sa dokonca privádza dokonca o 40 % viac čerstvého vzduchu ako požaduje štandard. Je to veľmi dôležité, pretože vysoká hladina oxidu uhličitého v ovzduší zvyšuje stres, bolesti hlavy, a tým znižuje aj produktivitu zamestnancov. Ak si budete chcieť jednoducho klasicky vyvetrať, je to tiež možné, pretože budova Nivy Tower disponuje otvárateľnými oknami, čo nie je vždy samozrejmosť. Fasáda okien je z trojitého skla a zabezpečuje už spomínaný akustický komfort. A ešte jedna malá zaujímavosť: V Nivy Tower nájdete najrýchlejšie výťahy na Slovensku.

Luxusná lokalita

Môžete však mať dizajnový nábytok, aj moderné technológie ale skutočnú úroveň luxusu určí vaša obchodná adresa. Na prvom dojme záleží. Ak budete mať profesionálnu obchodnú adresu, máte hneď výhodu, že vaša firma bude pôsobiť oficiálne a dôveryhodne. Prestížne sídlo firmy môže byť veľmi efektívne, aj pokiaľ ide o marketing. Kancelárie Qubes sú súčasťou novovznikajúcej mestskej štvrte Nové Nivy, ktorá sa nachádza v samotnom centre Bratislavy. Táto nová štvrť hlavného mesta sa vyznačuje svojou snahou o udržateľnosť, jednoduchou dostupnosťou a spája v sebe moderný priestor pre prácu, nakupovanie, relax aj cestovanie. Takáto luxusná obchodná adresa bude pre vás skvelou vizitkou. Je to prvá vec, ktorú klient uvidí na vašej vizitke či webovej stránke. Nezmeškajte preto šancu zapôsobiť a vybudovať si dobré obchodné meno.  

Publikované: 31. 05. 2023

Kategória: Nezařazené

Autor: Veronika Koudelková