Komoda – najpraktickejší úložný priestor (nielen) do vašej obývačky

Máte veľa drobností, no nemáte ich kam uložiť? Zaobstarajte si všestrannú, mimoriadne obľúbenú komodu. Aké typy existujú a z akých materiálov sa vyrábajú? Vyberte si s nami ten správny model do vašej domácnosti! Je taká praktická! Komoda je jednoducho ideálny kúsok nábytku na uloženie rôznych drobností. Vďaka kompaktným rozmerom ju dokážete umiestniť kamkoľvek chcete a zabezpečiť si tak úložný priestor navyše. Šikovne ukryje oblečenie, drobnosti, suveníry, posteľnú bielizeň a veľa veľa ďalších nevyhnutností.

Komoda oživí každý priestor

Komoda môže byť solitérom, ktorý sa stane dominantným prvkom v interiéri, môže byť tiež súčasťou nábytkovej zostavy – napríklad obývacej steny. V ponuke MôjNábytok.sk nájdete mnoho modelov, ktoré vás oslovia svojím zaujímavým prevedením. Vyberie si každý – milovníci minimalizmu, efektných kúskov, tradičných riešení aj inovatívnych dizajnov. Stovky rôznych prevedení – členité, jednoduché, rustikálne, ultra moderné, klasické, lesklé, matné, kovové, drevené... Toľko možností ponúka len MôjNábytok.sk. Ak uvažujete nad univerzálnym riešením – stavte na obľúbenú bielu komodu, ktorá patrí medzi najpopulárnejšie kúsky.

Viacdielne, zásuvkové i kombinované

Klasická komoda má len zásuvky. Čím ďalej tým populárnejšie sa stávajú aj komody kombinované, ktoré majú okrem zásuviek aj police. Tie môžu byť otvorené alebo schované za dvierkami. Výhodou zásuvkovej komody je jej prehľadnosť. Vždy máte prehľad o uložených veciach. Kombinovaná komoda má variabilnejšie vnútorné usporiadanie, je ideálna do obývačky alebo do detskej izby, zásuvkovú využijete hlavne v spálni, v predsieni či na chodbe. Komoda sa vám zíde prakticky kdekoľvek – perfektne poslúži aj namiesto bielizníka. Chystáte sa na kúpu komody? Dobre si rozmyslite, koľko vecí do nej chcete uložiť a potom zvoľte jej vnútorné usporiadanie a počet zásuviek, prípadne aj políc. Čo by ste povedali na rohovú komodu?

Aké máte možnosti?

Komody sa vyrábajú z lamina, masívu, ratanu, prútia aj bambusu, obľúbené sú aj komody v kombinácii s kovom či sklom. Masívne komody pristanú klasickému štýlu, moderné interiéry uvítajú sklo a kov. Ak volíte komodu do spálne, vyberte si variant s kvalitnými kovovými pojazdmi, ľahkým chodom a zásuvkami. Budete mať vďaka nim prehľad o uložených veciach a vyhnete sa tak hľadaniu v odložených kúskoch. Ak si nepamätáte, kde ste čo umiestnili, stačí si na čelá zásuviek umiestniť ozdobné štítky, ktoré komodu zároveň oživia. Ak zariaďujete domácnosť, nezabudnite si zadovážiť ani univerzálny kus nábytku, ktorý milujú všetci – komoda si vás získa na plnej čiare. Vyberte si u nás tú svoju!

Publikované: 06. 04. 2022 / Aktualizované: 07. 06. 2023

Kategória: Nezařazené

Autor: Denisa Jandová