Betónová unimobunka – aké sú jej výhody?

Betónová unimobunka je dnes známa svojím širokým využitím. Oproti klasickým plechovým unimobunkám nám prináša množstvo výhod. Z čoho pozostáva, aké výhody prináša a aké sú najčastejšie rozmery? Prinášame vám článok na unimobunky. Ich popis, výhody a dôvod, prečo by ste si ich mali zaobstarať, v prípade potreby. Unimobunka je kontajnerom technicky prispôsobeným na bývanie, sklad alebo uloženie nepotrebných vecí. Načo slúži betónová unimobunka?

Využitie

Betónová unimobunka má široké využitie, napríklad ako obytná unimobunka, relax alebo ako sklad. V súčasnosti je využívaná najmä na prechodné bývanie, v núdzových situáciách. Napríklad pri sťahovaní alebo pri vážnej nehode vo vašej domácnosti. Betónová unimobunka môže byť tiež riešením pre individuálnu bytovú a finančnú krízu. Železobetónové unimobunky sa stávajú čoraz populárnejšími riešením pri výstavbe, pre uskladnenie materiálov a rôznych produktov.

Výhody

Medzi výhody patrí už spomínané široké využitie v rôznych oblastiach. Betónová unimobunka je finančne nenáročný prostriedok, ktorý dostanete kúpiť na vybraných internetových obchodoch. Výstavba je rýchla a trvá maximálne niekoľko hodín. Ako sme už spomínali, betónové unimobunky sú flexibilným riešením obytného, skladového a relaxačného priestoru. Tieto špeciálne unimobunky sú postavené z konštrukcie, ktorá nezateká a utepľuje celý priestor. Dokonca, unimobunky sú tiež moderným architektonickým prvkom, ktorý si môžete zariadiť podľa vašich predstáv. Dôležité je povedať to, že unimobunku nemusíte mať celý čas na jednom mieste, v prípade potreby ju môže žeriav premiestniť prakticky kdekoľvek. Tiež je možné unimobunku naložiť a odviezť preč.

Rozmery

Najčastejšie rozmery sú 6000 dĺžka x 3 500 šírka x 2200 výška / mm. Unimobunky sú dodávané bez okien a dverí, avšak v prípade potreby to zadáte v objednávke ako doplnok. Unimobunku si môžete taktiež zatepliť. Unimobunky si viete objednať aj od spoločnosti Žumpy – STAV s. r. o. , ktorá vám ju prepraví do akéhokoľvek mesta na Slovensku.

Publikované: 23. 02. 2021

Kategória: Nezařazené

Autor: Denisa Jandová