Farebné hity v kúpeľniach na rok 2022 hovoria jasnou rečou: Aké sú trendy?

To, čo je IN v rámci interiérového a architektonického dizajnu, sa premietne aj do jednotlivých miestností nášho príbytku. Čo je v kurze tento rok? Trendy hlásajú veľký návrat k prírode a prírodným materiálom. Moderné sú všetky typy naturálnych motívov a farieb. Zemité odtiene a zelené akcenty vo všetkých tónoch sú základom tohtoročnej trendy kúpeľne. Veľký návrat hlásia aj tapety! Môžete si ich do kúpeľne zadovážiť s potlačou kvetín, zelených listov ako vystrihnutých z divokej džungle alebo sa nechajte zlákať jemnosťou levanduľových polí. Kúpeľňa so stenami v prírodnom duchu vám umožní vytvoriť harmonické miesto, kam sa budete po náročnom dni vždy radi vracať.

Doprajte si exkluzívny oddych

Hýčkajte sa, zaslúžite si to! Smaragdová alebo ihličnanová zelená vnáša do interiéru punc luxusu a elegancie, skombinujte ju so zlatou – vytvoríte neopakovateľné miesto plné intimity – v harmónii s prírodou. Čierna je maximálne IN! Ak ju použijete v kúpeľni, doplňte ju o zjemňujúce prvky alebo naopak, pridajte aj okázalé kovové doplnky. Ružovú, púdrovú, lilu alebo najrôznejšie odtiene tyrkysovej môžete použiť napríklad na doplnkoch. Ak vám to priestoru umožňuje, stavte na živé kvety. Rastliny, ktorým nevadí vzdušná vlhkosť si priam žiadajú oživiť vašu kúpeľňu!

Zriaďte si SPA priamo doma

Drevo, kameň, tehla a sklo – prírodné materiály vnesú do vaše kúpeľne pokoj a noblesu. Materiály a povrchy vašej kúpeľne musia byť príjemné na dotyk, aby si v dokonalom súlade oddýchlo nielen telo, ale aj myseľ. Celým priestorom by sa mali niesť veľkoryso riešené zrkadlá. Ľahkosti a vzdušnosti, ktorá je hitom, praje funkčný minimalizmus. Menej je viac! V hre je nadčasovosť a praktickosť, ktorú vám zabezpečí populárny sprchový kút. Sklenené plochy sa postarajú o to, aby vaša kúpeľňa dýchala. Vytvorte si štýlovú kúpeľňu, ktorá bude odrazom vašej originality, ale zároveň aj odpoveďou na súčasné trendy.

Publikované: 09. 03. 2022

Kategória: Nezařazené

Autor: Denisa Jandová