Twin city - moderné a zároveň útulné kancelárie v bývalej industriálnej štvrti

Predstavte si, že každý deň pracujete zo svojej vysnívanej modernej kancelárii, v atraktívnej lokalite s nadštandardnou občianskou vybavenosťou. Presne to spĺňa unikátna administratívna budova Twin City Tower. Zistite, aké pracovné prostredie a benefity ponúka firmám.

To pravé miesto pre vašu kanceláriu

Twin City patrí medzi najmodernejšie a pokrokové administratívne budovy v Bratislave. Nachádza sa v prestížnej lokalite, na ulici Mlynské Nivy 10, v bývalej industriálnej štvrti. Svojou výšku a originálnym obložením pripomínajúcim meď, tento architektonický skvost ihneď upúta zrak každého okoloidúceho. Twin City sa pýši certifikátom BREEAM Excellence, ktorý svedčí o trvalej a efektívnej využiteľnosti, nízkej spotrebe energií a zdravému prístupu k životnému prostrediu.

Čo sa týka prístupnosti, v tesnej blízkosti sa nachádza autobusová zastávka. Vlaková stanica a letisko sú vzdialené približne 15 minút autom. V prípade dochádzania za prácou autom, je k dispozícii bezpečné parkovisko s kapacitou 456 parkovacích miest pre zamestnancov a ich klientov i návštevy.

Príjemné a funkčné pracovné prostredie

Potenciálnym nájomcom ponúka kancelárie s výmerou od 500 m2, celková plocha kancelárií je 33 745 m2. Pokiaľ hľadáte kancelárske priestory na špičkovej úrovni, Twin City splní vašej očakávania. Nechýba ani konferenčná miestnosť na organizáciu mítingov, školení, prednášok a podobne. Snom každého podnikateľa je mať kanceláriu s dychberúcim panoramatickým výhľadom na mesto.

Okrem toho stojí za zmienku najmodernejší systém HVAC so zvlhčovaním vzduchu. Optimálne klimatické podmienky sú nevyhnutnosťou v pracovnej zóne, špičkové technológie sa postarajú o komfort na vysokej úrovni.

Služby v okolí

Nechýba ani rozsiahla retailová zóna s obchodmi, stravovacími zariadeniami, kaviarňami, lekárňou, fitness centrom, bankou, poštou, kvetinárstvom, bankomatmi či notárom. V prípade potreby pohodlne a rýchlo vybavíte všetko na jednom mieste.

Ak vás zaujímajú podrobnejšie informácie o kancelárskych priestoroch v Twin City Tower, obráťte sa na volnekancelarie.sk.

Publikované: 09. 03. 2022

Kategória: Nezařazené

Autor: Denisa Jandová